Program: Petek, 10. Julij 09

BEACH “HOUSE” – Petek  10.7.09 (12:00 – 20:00)
12:00___DIGITAL PLASTIK (feat. ALIASH)
13:00___DIGITAL PLASTIK (feat. SPINE)
14:00___DIGITAL PLASTIK (feat. MATTO)
15:00___RUSTY (InBox)
16:00___DAVIDE MANALI (Next music shop)
17:00___LUCA MONTECCHI (Nota rec. Crossroad)
18:00___PAN (Exforium.si)
19:00___ROBERT G ROY (Baroque records, Vendetta records)

MAIN ORTO STAGE “1605 THERAPY” – Petek  10.7.09 (20:00 – 02:00)
20:00___ANDREW TECHNIQUE (Jesus Loved You)
22:00___IDA ENGBERG (Pickadoll music, Pickadoll.de, Plantage13.com)
00:00___LUETZENKIRCHEN (Great Stuff, Platform B)
—:—___VJ RASTA ON THE MOUSE

TAVERNA “RDYO” – Petek  10.7.09 (20:00 – 00:00)
20:00___RDYO DJS SOUNDSYSTEM WITH MC COPPA (Ice Traxxx)
—:—___JAMIRKO & PIER
—:—___FU
—:—___ZEDS
—:—___RIS SOUNDS
—:—___K’POW
—:—___KOLTEK
—:—___VJ RASTA CREW
RED BULL STAGE – Petek  10.7.09 (20:00 – 00:00)
20:00___SATURDAY SIMON (Effective)
21:00___RATEX (Dancefloor)
22:00___BROS (Freelance)
23:00___SLY STEEL (Dancefloor)

ORTO MUZIQ GETAWAY ARENA – Petek  10.7.09 (15:00 – 00:00)
15.00___CHILL LOUNGE
19:30___ALEX LONG (1605)
21:00___BELTEK (Armada, Black Hole)
22:30___SYLVAIN (Sharkastique)

ISPACE HOUSE – Petek  10.7.09 (17:00 – 00:00)
17:00___MISS KALI (iSpace)
19:00___FIKI JONES (iSpace)
21:30___DJ UNIQUE (iSpace)

CLUB INBOX OPEN DECKS – Petek  10.7.09 (16:00 – 00:00)
16:00___MAD FUNKER (Papstec)
16:45___SHAN TEE (Papstec)
17:30___ALEX MAR (KUD Technologia)
18:30___WEE.BEE (Tested) – Portorož
19:30___JAX ZERO vs MACK STREAM (M&F)
21:00___FUNKADELIQ
22:00___B.A.N.I., ZOX, TADE & DE-LIMA (Smoke in Crew)

AMBASADA GAVIOLI MAIN – Petek  10.7.09 (23:00 – 07:00)
23:00___IAN F (Jesus Loved You)
02:00___MONIKA KRUSE (Electric Avenue, Terminal M)
05:00___DAVIDE SQUILLACE (Minisketch, Titbit)

AMBASADA GAVIOLI PRIVEE – Petek  10.7.09 (01:00 – 07:00)
01:00___RDYO DJS SOUNDSYSTEM BEATS & BREAKS AFTERPARTY

SUBTOTAL 1605 THERAPY EXHIBITION (Subtotal.nu) – Petek  10.7.09

Program: Sobota, 11. Julij 09

BEACH “HOUSE” – Sobota 11.7.09 (11:00 – 20:00)
11:00___HILLTON / DJ BATTLE WINNER
12:00___SALLINAS & ABRAM (Freelance)
13:00___MINOX (Impulz)
14:00___ALLY & PIPES (Tested, Phonotouch)
15:00___ALEX LONG (1605)
16:00___ANGEL ANX (Tested)
17:00___PAOLO BARBATO (Help)
18:00___ARIEL G (Behold rec.)
19:00___ALESSIO (Infetique)

MAIN ORTO STAGE “HOUSE” – Sobota 11.7.09 (19:00 – 02:00)
19:00___MIKE VALE (Portamento Rec., Agent Funk)
20:30___SYLVAIN (Sharkastique)
21:30___PODELITEV ORTO NAGRADE
21:45___SHARK & JAKA (Sharkastique)
23:00___BRIAN CROSS & KRYOMAN ROBOT SHOW (Amnesia)
00:30___AXWELL (Swedish house mafia, Axtone)
—:—___VJ RASTA ON THE MOUSE

TAVERNA “TRANCE” – Sobota 11.7.09 (20:00 – 00:00)
20:00___ELYKSIR (Eureka)
22:00___ROGER SHAH (Magic Island, Armada)
—:—___VJ RASTA CREW

RED BULL STAGE – Sobota 11.7.09 (18:00 – 00:00)
18:00___RED BULL MUSIC ACADEMY – CD-R OPEN SESSION
20:00___THE ORIGINAL DISCO – TRIBUTE TO LARRY LEVAN (1954-1992)
—:—___JAMIRKO(RDYO DJS)
—:—___MASSIMO (RDYO DJS)
—:—___FUSA (RDYO DJS)
—:—___TOM WIELAND (7Samurai, Panoptikum)

ORTO MUZIQ GETAWAY ARENA – Sobota 11.7.09 (15:00 – 00:00)
15.00___CHILL LOUNGE
18.00___ORTO DANCE AVDICIJA– FINALE
20.00___BELTEK (Armada, Black Hole)
22.00___SYLVAIN (Sharkastique)

ISPACE HOUSE – Sobota 11.7.09 (17:00 – 00:00)
17:00___MISS KALI (iSpace)
19:00___FIKI JONES (iSpace)
21:30___DJ UNIQUE (iSpace)

CLUB INBOX OPEN DECKS – Sobota 11.7.09 (16:00 – 00:00)
16:00___HAN, SPOON, FISCO & SHELVIN (Sundrise Kru)
18:45___ERWIN CREEG (House.si)
19:45___DANIEL GREENX (Potence)
20:30___BLAZV (Jesus Loved You)
21:30___TEMPTERZZ – Tinney Best & Dean-T (Beats2Defeat)
23:00___RUSTY (InBox

AMBASADA GAVIOLI MAIN – Sobota 11.7.09 (23:00 – 07:00)
23:00___TOMY DECLERQUE (Jesus Loved You)
02:00___DESYN MASIELLO (Sos, Excession)
05:00___TBA

AMBASADA GAVIOLI PRIVEE – Sobota 11.7.09 (01:00 – 07:00)
01:00___MIKE VALE (Portamento Rec., Agent Funk)
03:00___SYLVAIN (Sharkastique)
05:00___BELTEK (Armada, Black Hole)

SUBTOTAL 1605 THERAPY EXHIBITION (Subtotal.nu) – Sobota 11.7.09

Prevoz z vlakom:

  • Ljubljana – Koper – Ljubljana: 10 EUR
  • Maribor – Koper – Maribor: 15 EUR

Vstopne postaje: Maribor, Pragersko, Poljčane, Grobelno, Celje, Laško, Zidani  Most, Trbovlje, Zagorje, Litija, Ljubljana, Borovnica, Postojna, Pivka, Divača, Hrpelje-Kozina in Koper.

loading...


PUSTITE KOMENTAR

Prosim vnesite svoj komentar!
Prosimo, vnesite svoje ime tukaj